Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

ОБСЄ зафіксувала на окупованому Донбасі вантажівки із "гумдопомогою" РФ

19 жовтня, 2019 - 09:19
Фото Reuters

У непідконтрольних уряду України районах Донецької та Луганської областей 17 жовтня було помічено дві колони вантажівок з Російської Федерації. Про це йдеться у щоденному звіті СММ ОБСЄ №247/2019, повідомляє Укрінформ.

"17 жовтня у південних районах непідконтрольного урядові Луганська члени патруля Місії бачили автоколону, що заїхала на паркувальний майданчик з півночі. Автоколона складалася з 10 вантажівок (без номерних знаків) з білими причепами, на котрих був триколірний прапор, що використовується збройними формуваннями, і написи "Гуманітарна допомога від Російської Федерації" (російською мовою), а також 4 транспортних засобів (1 з російськими номерними знаками та з табличками "ЛНР")", - йдеться у звіті.

Крім того, в той же день на південній околиці н.п. Харцизьк (непідконтрольний урядові, 26 км на схід від Донецька) спостерігачі бачили "автоколону з 25 вантажівок (з російськими номерними знаками), при цьому на двох із них був напис російською мовою "Гуманітарна допомога від Російської Федерації".

Автоколону, що рухалась на захід, супроводжували 5 транспортних засобів з табличками "ДНР".

"Пізніше того ж дня той самий конвой було знову помічено у н. п. Макіївка (непідконтрольний урядові, 12 км на північний схід від Донецька), коли він прямував дорогою у напрямку кордону з Російською Федерацією. На лобовому склі усіх вантажівок були картонні таблички з написом "Порожня" російською мовою", - повідомили у Місії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ