...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

У парламенті Великої Британії розпочались дебати щодо Brexit

19 жовтня, 2019 - 15:12
Фото Reuters

Парламент Великої Британії зібрався у суботу, 19 жовтня, для вирішення подальшої долі угоди про вихід країни з Європейського Союзу (Brexit).

Про це УНН повідомляє з посиланням на DW.

Як зазначає видання, це перше суботнє засідання парламенту з 1982 року, коли Аргентина вторглася на британські Фолклендські острови.

Перед початком дебатів прем'єр-міністр країни Борис Джонсон закликав членів парламенту підтримати угоду та "повернути країні контроль". "Я сподіваюся,.. що це той момент, коли ми можемо нарешті досягти цього рішення та вгамувати інстинкти, які лютують всередині нас", - заявив він.

Щоб домогтися ухвалення угоди, Джонсону необхідно заручитися підтримкою 320 членів парламенту. Зараз Консервативна партія та її партнерка у парламенті північноірландська Демократична юніоністська партія (DUP) мають лише 319 голосів. При цьому в DUP раніше вже заявили, що не будуть підтримувати досягнуту з Брюсселем угоду. Найбільша опозиційна Лейбористська партія також заявила, що голосуватиме проти угоди.

Лондон та Брюссель досягли домовленостей щодо угоди про Brexit лише два дні тому. Вона передбачає, що до кінця 2020 року умови торгівлі між Великою Британією та ЄС не зміняться. 

Brexit, як очікується, відбудеться 31 жовтня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ