Завдання державного діяча — зачути ходу Бога, який крокує історією, і спробувати вхопитися за по́ли його одягу, коли він проходитиме повз.
Отто фон Бісмарк, державний діяч і дипломат Пруссії та Німеччини, перший канцлер Німецької Імперії

У ЗСУ активно триває тренування в знищенні ворожих безпілотників, - командування

19 жовтня, 2020 - 12:30
Ілюстративне фото: mil.gov.ua

У підрозділах, які утримують позиції на півдні України, наразі активно триває тренування в знищенні ворожих безпілотників. Зокрема, узагальнюється та поширюється досвід щодо виявлення і знищення малорозмірних цілей з малою швидкістю руху та низькою висотою польоту.

Про це повідомляє Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України у Фейсбук.

— Безпілотні літальні апарати в навчальних цілях підіймаються в небо декілька разів на тиждень, і вдень, і вночі. Така інтенсивність обумовлена необхідністю вдосконалення навичок з прикриття критичних об’єктів військової та цивільної інфраструктури від дій малих безпілотних літальних апаратів та постійного підтримання вишколу воїнів-зенітників, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, українські військові наразі наочно демонструють хибність думки деяких експертів про безуспішність боротьби з безпілотниками.

— Якщо в підрозділі методично грамотно організовано певну роботу й добре підготовлений особовий склад, знищити навіть таку малорозмірну ціль абсолютно реально. Запорукою цього, є чіткий розподіл між наявними силами та засобами, що призначені для боротьби з БПЛА. За цих умов — час від візуального виявлення ворожого безпілотника, визначення параметрів його руху до вогневого ураження цілі наявними засобами є мінімальним, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Це залежить й від умов, коли застосування ракет протиповітряної оборони, за певних обставин, є недоцільним або неможливим.

— Українські військовослужбовці впевнено демонструють, що здатні не допустити терористичні атаки на важливі об'єкти та знаходяться у повній бойовій готовності збивати ворожі БПЛА, — підкреслив Сергій Наєв.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ