Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Соцмережа Instagram випадково розкрила паролі деяких користувачів

19 листопада, 2018 - 20:55
Фото Investing.com

Представники Instagram повідомили деяких користувачів про нову проблему безпеки, яка могла випадково розкрити їх паролі.

Паролі користувачів відображалися в адресному рядку на сторінці сервісу "Download Your Data", пише The Information.

За іронією долі, новий сервіс, який запустили в квітні 2018 року, був призначений для того, щоб користувачі могли бачити, скільки їх персональних даних було зібрано на сайті. Download Your Data дозволяє користувачам завантажувати всі їхні дані, які є в Instagram, для відповідності новим європейським правилам конфіденційності даних.

В даний час масштаб проблеми неясний, проте, за словами представників Instagram, інцидент торкнувся невеликого числа користувачів. У компанії також відзначили, що проблема вже вирішена, і порекомендували постраждалим очистити історію браузера.

У Instagram кажуть, що паролі не "світилися" ніде, крім URL-адреси браузера для завантаження даних. Тобто інші люди могли побачити пароль, якщо вони якимось чином отримували доступ до вашої історії перегляду браузера.

Соціальна мережа Instagram представила інструмент Download Your Data в квітні поточного року з метою відповідності вимогам Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR), але сервіс доступний не тільки користувачам в ЄС, але і в інших країнах. Після відправлення запиту Instagram протягом 48 годин надає повну інформацію про те, що користувач публікував в сервісі, і які дані збирає компанія.

Новини партнерів

Loading...