Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

Чехія зняла усі бар’єри у торгівлі з Україною військовою продукцією, — Зеленський

19 листопада, 2019 - 14:56
Фото: president.gov.ua

Україна та Чехія домовилися розширити двосторонню військово-технічну співпрацю й запустити виробничу кооперацію в окремих високотехнологічних сферах.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної з прем’єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем пресконференції, повідомляє Укрінформ.

"Ми також домовилися розширити двосторонню військово-технічну співпрацю, зокрема започаткували виробничу кооперацію в окремих високотехнологічних сферах”, - сказав Зеленський.

Президент також подякував урядові Чехії за "зняття усіх бар’єрів" в торгівлі з Україною військово-промисловою продукцією.

Глава уряду Чеської Республіки Андрей Бабіш відвідує Україну в супроводі великої делегації бізнесменів. Програмою поїздки передбачені зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським, Прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком та спікером парламенту Дмитром Разумковим.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ