Найспекотніші куточки у пеклі залишені для тих, хто за часів найбільших моральних зламів зберігав нейтралітет.
Данте Аліг'єрі, італійський поет, мислитель, богослов, один з засновників літературної італійської мови, політичний діяч

Справа Гандзюк змусила світ засумніватися в Україні, - посол Франції

20 січня, 2019 - 13:52
Фото Facebook

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон назвала розслідування у справі херсонської активістки Катерини Гандзюк, яка померла після скоєного на неї замаху, своїм головним розчаруванням в Україні за останній рік.

Такою думкою Дюмон поділилася в інтерв'ю журналу Новое Время у відповідь на прохання назвати події в Україні, що стали для неї головними досягненнями і розчаруваннями 2018-го.

"Для французького суспільства загибель сміливої молодої дівчини, яка боролася за свою країну, стала справжнім шоком. Постраждав також імідж держави. Досі Україна сприймалася як країна, яка хоче змінюватися, у тому числі завдяки своєму громадянському суспільству. Але цей трагічний інцидент змусив у цьому засумніватися", - сказала посол Франції.

Вона також назвала розслідування цієї справи, разом із нападами на інших громадських активістів та покаранням реальних винних, одним із ключових фокусів уваги західних партнерів України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ