Усвідомлення народом свого буття є, можливо, найбільшою силою, що рухає життя
Володимир Вернадський, філософ, природознавець, один із засновників Української Академії наук

Українська туристична галузь втратила близько 60 млрд грн через пандемію у 2020 році

20 січня, 2021 - 15:38
Фото з архіву "Дня"

За попередніми розрахунками Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ), українська туристична галузь через пандемію коронавірусу у 2020 році втратила близько 60 млрд грн.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Попит сьогодні нижчий і збиток ринку був нанесений значний. Якщо у світі втрати туристичної галузі склали близько $800 млрд, то в Україні, за нашими розрахунками, близько 60 млрд грн. Це збиток, який галузь отримала у 2020 році", - цитує видання слова голови ДАРТ Мар'яни Олеськів.

При цьому вона уточнила, що детальні результати індустрії у 2020 році агентство планує оприлюднити на початку лютого. Олеськів зазначила, що в Україні все ще немає детальних статистичних даних про туристичний ринок та його учасників.

"Для Держагентства це буде один з пріоритетів у наступному (2021) році. У цьому бюджеті, який ми маємо у розпорядженні, а це 100 млн грн, ми плануємо значну долю фінансування направити на створення Єдиного туристичного реєстру, де зможуть зареєструватися всі засоби розміщення і суб'єкти туристичної діяльності та отримувати оперативну статистику хоча б щомісячно", - зазначила голова ДАРТ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ