Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

У Коростені відкрили пам’ятну дошку Василю Панасенку, який загинув, захищаючи Україну

20 лютого, 2019 - 21:55
Фото надано автором

20 лютого , в День Героїв Небесної Сотні, в Коростені на будівлі професійно-технічного училища №16 відкрили меморіальну дошку Василю Панасенку, який загинув в зоні АТО, захищаючи Україну. У пам’ятному заході взяли участь мама, донька воїна-героя, його рідні й друзі, представники громади міста. На мітингу говорили про життя воїна, який народився 14 серпня 1983 року в селі Поліське Коростенського району.

У 1987 році переїхав жити до міста Ірпеня, де навчався в Ірпінській загальноосвітній школі №2. Після закінчення школи вступив до Коростенського ПТУ-16 . Працював, був одружений, ростив доньку Валерію. А коли почалися військові дії на сході України, Василь пішов захищати свою державу. Був мобілізований у травні 2014 року, служив у 21 роті 25 батальйону «Київська РуАппарат NASA передавать ежедневно сведения о погоде на Марсесь». З  вересня 2016 року знову проходив службу зоні проведення АТО, уклавши контракт. Загинув 19 грудня 2016 році на Світлодарській дузі в Донецькій області під м.Дебальцеве від час артилерійського обстрілу.

На відкритті пам’ятної дошки на приміщенні училища, де учився мужній захисник України, вшанували його світлу пам’ять. Відбулося освячення дошки, звучала молитва за душі Героїв Небесної сотні, які загинули на Майдані та на сході України, відстоюючи її незалежність.

Оксана Климчук, Житомирська область, фото автора

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ