Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

ЦВК відмовила ОБСЄ в реєстрації росіян міжнародними спостерігачами

20 березня, 2019 - 19:12

Центральна виборча комісія відмовила Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ в реєстрації громадян РФ міжнародними спостерігачами на виборах президента України 31 березня.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення члени комісії ухвалили на засіданні. Як зазначила секретар ЦВК Наталія Бернацька, до комісії 15 березня надійшла заява від БДІПЛ ОБСЄ про реєстрацію 24 громадян РФ офіційними спостерігачами на виборах президента України.

Вона зазначила, що, згідно із законодавством, міжнародним спостерігачем не може бути особа, яка є громадянином держави-агресора або держави-окупанта.

Таким чином, Центрвиборчком відмовив БДІПЛ ОБСЄ в реєстрації спостерігачів.

7 лютого Верховна Рада заборонила громадянам РФ бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах. Своєю чергою директор Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір висловила розчарування цим рішенням. За її словами, заборона російським спостерігачам брати участь у спостережній місії за президентськими виборами суперечить зобов'язанням України перед ОБСЄ та її країнами-учасницями.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ