Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Google дозволить користувачам Android вибирати браузери і пошуковики

20 березня, 2019 - 16:26
Ілюстративне фото (flickr.com/Ben Nuttall)

Компанія Google почне питати європейських користувачів Android, який пошуковик і браузер вони хочуть використовувати.

Про це повідомляє Тһе Іnquirer

Зокрема, компанія створила окремі ліцензії для Google Play, браузера Chrome, та пошуку для виробників смартфонів. Користувачі зможуть встановлювати будь-який  альтернативний додаток разом з сервісами Google.

Крім того, Google планує повідомити всіх власників Android-смартфонів про те, що вони можуть вибирати браузери і пошукові системи. Також компанія буде створювати спеціальні опитування на існуючих і нових Android-пристроях в Європі.

Нагадаємо, Європейська комісія сьогодні наклала штраф в 1,49 млрд євро (1,60 млрд доларів) на корпорацію Google за порушення європейських норм щодо конкуренції при розміщенні реклами в інтернеті та її надання при пошуку в мережі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ