Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Токаєв вступив на посаду президента Казахстану

20 березня, 2019 - 09:07
Фото: Касым-Жомарт Токаев (wikipedia.org)

У Казахстані приніс присягу і вступив на посаду президента Касим-Жомарт Токаєв.

Про це повідомляє Tengrinews.kz.

Повідомляється, що церемонія відбулася на спільному засіданні палат парламенту Казахстану в будівлі Мажилісу. Токаєв буде займати пост президента Казахстану до закінчення виборчого терміну в квітні 2020 року.

"Урочисто присягаюся вірно служити народу Казахстану, суворо дотримуватися Конституції і законів Республіки Казахстан, гарантувати права і свободи громадян, сумлінно виконувати покладені на мене високі обов'язки президента Республіки Казахстан", - заявив Токаєв.

Йому також вручили посвідчення президента, нагрудний знак і штандарт.

Нагадаємо, 19 березня перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив про складання повноважень. Він був президентом Казахстану з 1990 року. Нинішній термін його повноважень закінчується в квітні 2020 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ