Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Swedbank оштрафували на $385 мільйонів за відмивання грошей росіянами

20 березня, 2020 - 19:23
Ілюстративне фото (alfaparks.lv)

Фінансова інспекція Швеції оштрафувала банк "Swedbank" на 385 мільйонів доларів США за неналежну боротьбу з масштабним відмиванням грошей, зокрема, громадянами РФ.

Про це повідомляє The Local з посиланням на заяву самого відомства, передає Укрінформ.

"Шведський фінансовий регулятор оштрафував Swedbank на 385 мільйонів доларів за неналежну боротьбу з відмивання грошей", - йдеться у повідомленні.

Як заявили у Фінінспеції, в ході розслідування у Swedbank виявили серйозні прогалини в питанні управління ризиками щодо відмивання грошей в банківських операціях в країнах Балтії.

Зазначається, що нині компетентні органи Естонії ще ведуть власне розслідування щодо шведського банку, та повинні встановити "чи був факт відмивання грошей чи інші кримінальні порушення».

Як повідомлялося, за даними оприлюдненого 20 лютого 2019 року шведськими журналістами розслідування, Swedbank може бути пов’язаним із багатомільярдним відмиванням коштів через естонську філію Danske Bank, яка, як вважають, стала центром відмивання грошей з країн колишнього СРСР, зокрема Росії та Азербайджану на суму понад 100 мільярдів доларів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ