У літописців є найстрашніша зброя – замовчування
Павло Загребельний, український письменник, громадський та політичний діяч, Герой України

Рада ЄС окремо обговорить банківську реформу в Україні

20 квітня, 2020 - 18:46
Фото: Reuters

Рада ЄС з питань закордонних справ особливу увагу має намір приділити обговоренню приватизації раніше націоналізованого банку в Україні.

Про це в понеділок під час відеоконференції повідомив високопоставлений європейський дипломат, анонсуючи засідання Ради ЄС з питань зовнішньої політики, яке відбудеться у форматі відеоконференції 22 квітня. Як повідомлялося раніше, до порядку денного включено й українське питання.

Говорячи про те, що предметом обговорення буде також питання проведення в Україні реформ, дипломат сказав: "Стосовно питання реформ, то обговорюватимуться ті самі реформи, як і раніше, наприклад судова реформа. Але є один важливий пункт, який ми хочемо обговорити, - це питання приватизації банку, який раніше було націоналізовано. Вам відомо, що є, якщо я не помиляюся, і ця цифра вражає, 16 тисяч поправок до закону про банківську діяльність".

При цьому представник ЄС висловив сподівання на допомогу МВФ у проведенні цієї реформи. "Це - реформа, яку обговорюватимуть під час засідання", - додав дипломат.

Верховна Рада 30 березня проголосувала в першому читанні за законопроект №2571-l про банківську діяльність, ухвалення якого є однією з двох умов укладення нового договору з Міжнародним валютним фондом. До другого читання до законопроекту було подано 16 тис. 572 поправки, що стало абсолютним рекордом в історії українського парламентаризму.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ