...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

У Сумах патрульні поліцейські стали донорами

20 травня, 2016 - 11:26

Представники двох рот патрульної поліції міста Суми прийшли до донорського центру, аби добровільно здати кров для постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Як пояснили вони самі, за специфікою служби їм часто доводиться прибувати на місце ДТП, і вони на власні очі бачать ті жахливі травми, які можуть привести до смерті потерпілого, якщо бракуватиме препаратів крові.

«Я сподіваюся, що моя кров допоможе врятувати чиєсь життя, - говорить інспектор управління патрульної поліції в м. Суми Марина Горьковська. – Усі ми прийшли сюди добровільно, здаємо кров на безоплатній основі, від щирого серця».

Нагадаємо, сумські патрульні поліцейські склали Присягу на вірність народові України трохи більше тижня тому – 12 травня. Серед них 181 чоловік та 70 жінок, з них 35 учасники АТО. Найчастіше, з чим їм сьогодні доводиться стикатися – порушення правил дорожнього руху.

Алла АКІМЕНКО, Суми

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ