У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

У Львові запрацював велопатруль

20 травня, 2018 - 13:36
Фото надано автором

Сьогодні, 20 травня, перед львівським Оперним театром відбулося представлення велосипедного патруля. Львів став 12 містом в Україні в якому запустили такий патруль.

Наразі до львівського велопатруля увійшло 10 інспекторів. Їх готували за підтримки Консультативної місії Європейського союзу, Проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР), Agriteam Canada Consulting Ltd. Вона і забезпечила їх велосипедами та потрібним устаткування на суму 12 тисяч євро.

У 2016-му канадські фахівці провели спеціальні курси для поліцейських велопатрульних в Україні. Згодом створили перший курс підготовки інструкторів поліцейських велопатрульних. Минулого року підготовку за таким інструкторським курсом пройшли семеро патрульних з різних міст. За результатами двотижневої інструкторської практики вони отримали відповідні сертифікати. Серед них був інструктор поліцейських велопатрульних для Львова - Назарій Прінь. Згодом вже він провів спецпідготовку для львівських правоохоронців, які висловили бажання пересісти із автомобілів на велосипеди.

Повноцінну свою роботу львівський велопатруль розпочне завтра, 21 травня. Кожного дня буде виїжджати два велопатрулі в кожному з яких буде по два інспектори. Наразі вони патрулюватимуть два парки – «Високий Замок» та парк біля університету ім. Івана Франка. Та з часом територія патрулювання розшириться.

«Завдяки велопатрулю ми зможемо краще патрулювати пішохідні зони, такі як площа Ринок та міські парки. Тим паче, через загруженість львівських вулиць цьому патрулю буде легше і швидше добиратися до потрібного місця. Режим роботи у велопатрулі потребує певних навичок та підготовки. Та ми сподіваємося, що це не остання група, яку ми підготували», - розповів під час представлення велопатруля керівник Патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко.

За його словами, зараз буде проводитися аналіз роботи цього патруля. Також визначатиметься, яка оптимальна кількість велопатрульних потрібна на вулицях Львова.

Крім того, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що місто сприятиме велопатрульним. А також за необхідності закупить для них велосипеди та необхідне спорядження.

Павло Паламарчук, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...