Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Україна та Грузія співпрацюватимуть у питанні протидії РФ, - МінТОТ

20 травня, 2018 - 14:14
Фото mtot.gov.ua

Україна та Грузія підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю, у рамках якого будуть обмінюватись досвідом щодо розбудови миру, реінтеграції окупованих територій та врегулювання конфліктів. Про це повідомили у прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і ВПО.

"Досвід Грузії дуже важливий для нас, ми зможемо імплементувати найкращі практики Уряду Грузії в державній політиці України, а також їхній позитивний досвід в питанні надання допомоги цивільному населенню, яке постраждало від конфлікту, в питанні розбудови миру та реінтеграції окупованих територій. Слід зазначити, що завдяки досвіду і допомозі Грузії нам вдалося краще зрозуміти дії РФ в Україні. Для нас це надзвичайно важливо, аби завершити конфлікт", – зазначив міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш.

Державний міністр з питань примирення та громадянської рівності Грузії Кетеван Цихелашвілі підкреслила, що така співпраця стане надзвичайно корисною і для Грузії, адже Україна має сьогодні унікальний досвід протидії агресору і у військовій, і у гуманітарній сфері.

Нагадаємо, 19 травня Петро Порошенко підписав указ, яким остаточно була припинена участь України в роботі статутних органів так званої Співдружності Незалежних Держав, а також відкликано представників України з усіх статутних органів СНД.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...