Добра газета - це нація, що розмовляє сама з собою.
Артур Міллер, американський драматург і прозаїк

Україна та Грузія співпрацюватимуть у питанні протидії РФ, - МінТОТ

20 травня, 2018 - 14:14
Фото mtot.gov.ua

Україна та Грузія підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю, у рамках якого будуть обмінюватись досвідом щодо розбудови миру, реінтеграції окупованих територій та врегулювання конфліктів. Про це повідомили у прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і ВПО.

"Досвід Грузії дуже важливий для нас, ми зможемо імплементувати найкращі практики Уряду Грузії в державній політиці України, а також їхній позитивний досвід в питанні надання допомоги цивільному населенню, яке постраждало від конфлікту, в питанні розбудови миру та реінтеграції окупованих територій. Слід зазначити, що завдяки досвіду і допомозі Грузії нам вдалося краще зрозуміти дії РФ в Україні. Для нас це надзвичайно важливо, аби завершити конфлікт", – зазначив міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш.

Державний міністр з питань примирення та громадянської рівності Грузії Кетеван Цихелашвілі підкреслила, що така співпраця стане надзвичайно корисною і для Грузії, адже Україна має сьогодні унікальний досвід протидії агресору і у військовій, і у гуманітарній сфері.

Нагадаємо, 19 травня Петро Порошенко підписав указ, яким остаточно була припинена участь України в роботі статутних органів так званої Співдружності Незалежних Держав, а також відкликано представників України з усіх статутних органів СНД.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...