Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Через COVID-19 перенесли VI міжнародний фестиваль Odessa Classics

20 травня, 2020 - 20:05
Фото: Odessa Classics

В Одесі через пандемію коронавірусу перенесли з червня на серпень VI міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics.

Про це повідомили на офіційному сайті Odessa Classics.

"Фестиваль Odessa Classics переноситься на 10-23 серпня... Для нас головною метою в цей складний час був намір врятувати фестиваль цього літа. Ми переконані, що велика музика повинна звучати, і саме зараз її цінність висока як ніколи. З огляду на повідомлені плани Кабміну і МОЗ України щодо виходу з карантину та відновлення авіасполучення, ми вважаємо, що оптимальний час для проведення фестивалю Odessa Classics цього року - серпень", - йдеться у повідомленні.

Також уточнено програму і нові терміни проведення фестивалю - 10-23 серпня. 

Глядачам, які купили квитки та абонементи, організатори повідомили, що "вдалося зберегти як кількість концертів і місця їх проведення, так і 90% програми".

Зокрема, повністю збережені 10 з 12 концертних програм і виконавців. 

Але не обійшлося без замін: замість концерту Єрусалимського квартету відбудеться концерт піаніста П'єтро де Марія (Італія), нова дата - 11 серпня. Також скасовано концерт Брюссельського камерного оркестру під керівництвом Майкла Гутмана, замість оркестру 19 серпня відбудеться сольний концерт піаніста Себастіана Кнауера (Німеччина).

"Нова дата проведення концерту опен-ейр за участі Естонського Національного симфонічного оркестру - 22 серпня, ми сподіваємося провести його, як і планувалося, на Потьомкінських сходах", - підсумували організатори фестивалю.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ