Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Частина матеріалів щодо вбивства журналіста Комарова буде розголошена, - МВС

20 червня, 2019 - 14:14
фото: KP.UA

Глава Національної поліції Сергій Князєв анонсував, що поліція розголосить частину матеріалів кримінальної справи щодо вбивства черкаського журналіста Вадима Комарова. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

За словами Князєва, найбільш досвідчені слідчі і оперативники Нацполіції надають практичну і методичну допомогу Головному правлінню Нацполіції у Черкаській області з метою встановлення усіх причетних до цього злочину.

Він підкреслив, що оперативники звернулися до слідчих для отримання дозволу на розголошення частини матеріалів кримінального провадження. Відтак найближчим часом правоохоронці планують звернутися до журналістів за допомогою в ідентифікації особи злочинця.

"Найближчим часом ми звернемося до журналістської спільноти за допомогою: надамо фотороботи осіб, причетних до цього правопорушення - для того, щоб ми могли ідентифікувати найскоріше правопорушників", - сказав глава Нацполіції.

Князєв запевнив, що НПУ докладе максимум зусиль для того, щоб цей злочин не залишився в розряді нерозкритих.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ