Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

На саміті G20 відбудеться зустріч Трампа з лідерами Росії та Китаю

20 червня, 2019 - 09:26
Фото: Reuters

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним і головою КНР Сі Цзіньпіном на саміті G20.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Fox News, повідомляє Укрінформ.

"Я хочу порозумітися з Росією і думаю, що так і буде. Я хочу порозумітися з Китаєм і думаю, що так і буде. Я буду зустрічатися з ними обома наступного тижня в Японії на G20", − заявив американський лідер.

Він також зазначив, що погіршення відносин між США і Росією посприяла "полювання на відьом", маючи на увазі розслідування втручання РФ в американські вибори.

"У нас будуть хороші відносини з Росією, і у нас будуть хороші відносини з Китаєм. Це дуже важливо", − підкреслив Трамп.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що президенти Росії і США як мінімум зможуть переговорити на саміті Великої двадцятки в японській Осаці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ