Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

США можуть обкласти митом практично весь імпорт з Китаю, - Трамп

20 липня, 2018 - 16:20
Фото CNBC.com

США можуть обкласти митом практично всі товари, що ввозяться в країну з Китаю. Про це в інтерв'ю CNBC заявив президент США Дональд Трамп, передає "РБК-Україна".

За словами Трампа, він готовий в рази збільшити кількість товарів китайського виробництва, які обкладаються імпортними митами.

"Я готовий дійти до п'ятисот (мільярдів доларів)", - заявив Трамп.

Зазначимо, що за даними CNBC, США вже обклали митом імпорт з Китаю на 34 млрд доларів, на що Китай відповів дзеркальними заходами.

Ккак зазначає CNBC, реалізація загрози Трампа призведе до того, що обкладений митами буде практично весь імпорт з Китаю. Так, у 2017 році в США було завезено китайських товарів на загальну суму 505,5 млрд доларів. Дзеркально на таку міру Китай відповісти не зможе, так як американських товарів він ввозить в рази менше. У 2017 році загальна вартість експорту США до Китаю склала менше 130 млрд доларів.

"Мені дуже подобається президент Сі, але це дуже несправедливо", - сказав Трамп, додавши, що підвищення мит відбувається не через погане ставлення до Китаю або з політичних міркувань, але заради того, щоб принести користь США.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп має намір заборонити багатьом китайським компаніям інвестувати у технологічні підприємства США, а також ввести додаткову заборону на експорт значущих американських технологій до КНР. 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

Новини партнерів

Loading...