Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

З'явилося відео з концерту "Бумбокс" на кордоні з окупованим Кримом

20 липня, 2018 - 16:33
Фото Івана АНТИПЕНКА, «День»

Український гурт "Бумбокс" 19 липня дав безкоштовний концерт на адміністративному кордоні з окупованим РФ українським Кримом. Спеціально для цього шоу була встановлена сцена на контрольному пункті в'їзду-виїзду Каланчак. Відео з виступу з'явилося на сторінці у Facebook прес-секретаря групи Ольги Черткової.

Шоу тривало протягом години. Таким чином артисти приєдналися до акції на підтримку українських політв'язнів у російських в'язницях.

"Не буде ніяких пафосних промов, ми просто зробимо це", - сказав перед концертом лідер гурту Андрій Хливнюк.

На проведення цього концерту Хливнюка підштовхнув, зокрема, лист, який він нещодавно отримав від режисера Олега Сенцова. Нагадаємо, його було засуджено до 20 років позбавлення волі в російській в'язниці. Сьогодні триває 68-й день голодування. Єдина вимога режисера – звільнити всіх українських політв'язнів.

Учасники групи в ході виступу також розгорнули плакат Free Sentsov, Free Crimea і виконали пісню "Наодинці" в знак підтримки українського режисера.

В організації концерту брав участь Білоруський вільний театр. "10 днів тому Андрій висловив ідею, як би нам звернутися до Криму. Почали обговорювати. Прийшли до ідеї зіграти концерт для вкраденої землі. Думка, що ця земля почує і побачить, що для неї співають пісні. Це, швидше, художня акція, ніж просто концерт", – сказав арт-директор Білоруського вільного театру Микола Халезін.

Спочатку концерт планували провести перед порожнім полем. Однак послухати музикантів зібралося близько 400 глядачів.

Читайте також - "На підтримку українських політв’язнів"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...