Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

«Хто вбив Павла? Три роки без відповіді»: акція до річниці загибелі Шеремета

20 липня, 2019 - 09:53
Фото kommersant.ru

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року у центрі Києва. Авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

Попередньо правоохоронці розглядали декілька версій того, що сталося. Зокрема, «професійна діяльність» та «російський слід». Наразі слідство схиляється до версії про професійні мотиви вбивства, але ні організаторів, ні виконавців вибуху не встановило.

У Києві сьогодні проходить акція до третьої річниці вбивства журналіста Павла Шеремета “Хто вбив Павла? Три роки без відповіді”.

Захід відбувається на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького, де 20 липня 2016 року підірвали автомобіль журналіста.

Участь в акції, яка розпочалася о 8:00, взяли участь тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, народні депутати та колеги Шеремета.

Головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва висловила очікування, що новий парламент звільнить міністра внутрішніх справ, голову Нацполіції та генпрокурора, “оскільки неприпустимо, коли такі злочини не розкривають за три роки”, повідомляє Hromadske.

Також 20 липня акція до роковин вбивства Шеремета відбудеться на Північному цвинтарі під Мінськом.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ