Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Комітет виборців зафіксував масові порушення у день тиші

20 липня, 2019 - 18:52
Фото з відкритих джерел (Радіо Свобода)

Спостерігачі Комітету виборців України (КВУ) фіксують масові порушення виборчого законодавства в день тиші напередодні позачергових виборів в Раду.

Про це йдеться у повідомленні КВУ в Facebook.

Як повідомляється, 20 липня спостерігачі зафіксували незаконну агітацію в Закарпатській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській, Донецькій, Одеській, Черкаській, Миколаївській та Чернігівській областях. Також було зафіксовано поширенні політичної реклами в соціальних мережах.

Зокрема, порушення стосуються розміщення агітаційних білбордів, оголошень та інших агітаційних матеріалів з або без уточнення партій чи кандидатів в народні депутати. Спостерігачі зафіксували політичну рекламу кандидата в нардепи в одномандатному виборчому окрузі №221, а також антирекламу проти кандидата в нардепи в 96-му мажоритарному окрузі.

Крім того, в Закарпатській області в день тиші від імені одного з кандидатів розсилалися агітаційні смс-повідомлення. Місцеві жителі почали отримувати агітаційні смс, написані угорською мовою, вранці суботи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ