Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Позачергові вибори 2019: із парламентських перегонів вибуло 136 мажоритарників

20 липня, 2019 - 20:43
фото з відкритих джерел

Із парламентських перегонів на мажоритарних округах вибуло 136 кандидатів, або 4,22% від початкової кількості претендентів. Серед них - 27 клонів на 17 округах.

Про це повідомляє громадський рух "Чесно", передає Укрінформ.

На даний момент у мажоритарних округах балотується 3 084 кандидатів. Із-поміж 136 кандидатів, що вибули, 93 були самовисуванцями, 43 - від партій. 129 – забрали документи за власним бажанням, реєстрацію 7 скасували примусово. Скасування реєстрації відбулося на 86 округах.

За порушення вимог статті 9 (Право бути обраним) закону України "Про вибори народних депутатів", яка передбачає, що кандидати мають проживати в Україні останні 5 років та не мати судимості, скасовано реєстрацію трьох кандидатів, серед них — Андрія Клюєва.

Також скасовано реєстрацію 27 клонів у 17 округах. Найбільше клонів вибуло на Київщині в окрузі № 92 і в Одесі в окрузі-рекордсмені за кількістю кандидатів - № 133.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ