Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Колишній глава ЦРУ хоче судитися з Трампом

20 серпня, 2018 - 09:01
Фото AFP

Екс-глава ЦРУ Джон Бреннан заявив, що розглядає можливість звернення з позовом до суду проти президента США Дональда Трампа через позбавлення колишніх і нинішніх офіційних осіб допуску до секретних документів. Про це Бреннан заявив в ефірі телеканалу NBC, передає "Укрінформ".

Бреннан зазначив, що кілька адвокатів зв'язалися з ним з приводу можливої скарги. Днями президент Трамп відкликав допуск Бреннана до секретної інформації і пригрозив зробити те ж саме стосовно інших, включаючи критиків президента та осіб, пов'язаних з розслідуванням дій Російської Федерації.

Екс-глава ЦРУ також додав, що готовий зробити все, що в його силах, щоб запобігти подібні зловживання в майбутньому.

"Якщо це означає судовий позов, то я на це піду", - заявив він.

Раніше Бреннан заявив, що рішення Дональда Трампа про відкликання доступу до секретних документів є тиском на свободу слова.

Нагадаємо, у січні 2017 року Центральне розвідувальне управління США відкрило доступ до частину свого архіву. В цілому розсекречені приблизно 930 тисяч документів більше ніж на 12 млн сторінок. У цих документах - напрацювання ЦРУ з моменту заснування і до середини 90-х років. Раніше вони були доступні тільки в Національному архіві в Меріленді. Всі документи розбиті на колекції за темами: холодна війна, В'єтнам, берлінський тунель, корейська війна, літак-розвідник U-2 і т.п. За запитом "Україна" пошук на сайті видає більш ніж в 11 тисяч розсекречених документів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...