Вітчизна — це не хтось і десь, Я — теж Вітчизна.
Іван Світличний, український літературознавець, мовознавець, літературний критик, поет, перекладач, діяч українського руху опору 1960—1970-их років, репресований

РФ застосовує методи шантажу і агресії у Східній Європі, - Грибаускайте

20 вересня, 2017 - 09:27
Фото Reuters

Глава Литви Даля Грибаускайте закликала лідерів усього світу повернутися до Східної Європи, де Росія застосовує "методи шантажу, насмішок і агресії".

Такий заклик вона озвучила у своєму виступі на Генеральні асамблеї ООН в Нью-Йорку, повідомляє Delfi.

"Не дивлячись на те, що обов'язками Росії як постійного члена Ради Безпеки є захист миру в усьому світі, вона напала на Грузію, незаконно анексувала Крим і безпосередньо бере участь у війні на сході України, порушуючи Хартію ООН", - сказала Грибаускайте.

На переконання глави Литви, керівництво Росії ніяк не може побороти свою ненависть до Заходу.  Одним із доказів вона назвала російсько-білоруські навчання "Запад".

"Запад" - це тільки одна з ознак того, що Кремль ніяк не може побороти свою ненависть до Заходу", - президент Литви. За її словами, під час цих навчань Кремль вчить свою армію атакувати Захід.

Нагадаємо, раніше Грибаускайте заявила, що Литва готова до військових навчань РФ та Білорусі "Захід-2017" так добре, як ніколи раніше.

Новини партнерів

Loading...