Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Для доказів збройної агресії РФ зі звільненими з полону моряками проведуть слідчі дії

20 вересня, 2019 - 17:36
Фото: Reuters

Військова прокуратура Південного регіону України та СБУ продовжують збирати докази збройної агресії РФ, зокрема нападу Чорноморського флоту Росії в районі Керченської протоки на екіпажі українських катерів та буксира.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України на офіційному сайті.

"За процесуального керівництва Військової прокуратури Південного регіону України слідчий відділ Управління СБУ в Одеській області розслідує кримінальне провадження, розпочате 25 листопада 2018 року за фактами агресивного ведення війни збройними силами та ФСБ РФ шляхом обстрілу й захоплення у полон двадцяти чотирьох українських військовослужбовців (троє з яких отримали поранення різного ступеню тяжкості), а також військових катерів «Бердянськ», «Нікополь», буксира «Яни Капу» за ознаками ч. 2 ст. 437, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі уточнили, що з метою документування фактів агресивного ведення війни Збройними силами РФ, незаконного утримання громадян України та захоплення військових суден слідчими СБУ заплановано найближчим часом проведення відповідних слідчих та процесуальних дій з моряками, яких утримували в Росії.

Збираючи факти збройної агресії РФ на території України, Військова прокуратура й надалі стоятиме на захисті цілісності та суверенітету держави з метою встановлення істини у Міжнародному кримінальному суді, резюмували у Військовій прокуратурі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ