Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

ООН вимагає від РФ не виселяти з собору вірян ПЦУ в окупованому Криму

20 вересня, 2019 - 19:19
Фото: krymr.org

Комітет ООН з прав людини знову зажадав від російської влади припинити переслідування релігійної громади Православної церкви України в окупованому Криму.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група в Facebook.

"Комітет ООН з прав людини знову вимагає від Російської Федерації утриматися від виселення релігійної громади Православної церкви України з кафедрального собору Святих Рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в Сімферополі", - йдеться у повідомленні правозахисної організації.

Як наголошують експерти КПГ, в той час як на сесії ОБСЄ з людського виміру у Варшаві представники Росії розповідають, що в Криму все добре, у Сімферополі триває захоплення останнього храму вірян ПЦУ.

"Відкрито виконавче провадження і надано термін - до 23 вересня 2019 року звільнити приміщення. Далі можуть початися примусові дії", - наголосили в Кримській правозахисній групі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ