У тебе є вороги? Добре. Значить, у своєму житті ти щось колись відстоював
Вінстон Черчілль, британський політик та державний діяч, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

У ВР сьогодні презентують проєкт Держбюджету-2020

20 вересня, 2019 - 09:33
Фото Reuters

На засіданні Верховної Ради в п'ятницю, 20 вересня, буде презентовано проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

Про це йдеться у Порядку денному на сайті Верховної Ради.

Проєкт Держбюджету на початку засідання представить міністр фінансів Оксана Маркарова.

Після цього парламентарі планують включити в порядок денний сесії президентський законопроєкт №2116 "Про внесення змін до закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань", а також альтернативний йому - №2116-1 авторства народних депутатів від фракції "Голос".

Крім того, депутати планують ухвалити рішення по законопроєктах №1224 "Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування Збройними силами України та Державною спеціальною службою транспорту бойової техніки, зброї та спеціальних засобів в особливий період", №1225 "Про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб", №1227 щодо удосконалення деяких питань проходження громадянами військової служби, №1231 "Про верифікацію та моніторинг державних виплат", №1230 " щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України.

Також низка законопроєктів заплановані до розгляду в другому читанні. Це, зокрема, проєкт №1085-1 щодо захисту прав споживачів фінансових послуг, №1053-1 щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг, №1065 щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень.

У другому читанні планується розглянути законопроєкт №1058 "Про внесення змін до закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб'єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні" та президентський проєкт №1011 щодо організації оборони держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ