Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Учасники Кліматичного маршу передали президенту лист з шістьма вимогами

20 вересня, 2019 - 22:23
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

У Києві учасники Кліматичного маршу закликають протидіяти змінам клімату та зберегти планету.

Вони передали до Офісу Президента лист з шістьма вимогами, реалізація яких, на їхню думку, сприятиме вирішенню низки екологічних проблем, повідомляє Укрінформ.

“У нас є шість основних вимог. Ми хочемо зупинити видобуток викопного палива в Україні, ми хочемо, щоб Україна перейшла на 100% відновлювальної енергії, ми хочемо щоб заборонили виробництво одноразового пластику, щоб транспорт був зеленим, щоб зупинилися дотації в промислове тваринництво і загалом об'єднуючи ряд вимог - ми хочемо зберегти клімат в Україні та світі, бо це вже неможливо зробити однією країною. Ми хочемо щоб Україна до 2050 року стала вуглецево нейтральною”, - розповіла журналістам представниця організації 350.org Інна Дацюк.

Вона повідомила, що учасники маршу передали листа з цими вимогами Президенту і міністру енергетики та екології, а також підкреслила, що ці вимоги мають привернути увагу влади до наявних екологічних проблем в Україні.

Учасники акції вигукували: “Бюджет 2020 без брудних дотацій”, “Зеленому президенту - зелені рішення”, “Моя хата не з краю, коли планета палає” та “Ми — майбутнє, дайте нам шанс”.

До учасників вийшов представник приймальні Офісу Президента, якому активісти передали листа з вимогами маршу. Також учасники акції передали листа з вимогами міністру енергетики та екології Оржелю, який вийшов поспілкуватися з учасниками маршу біля будівлі Кабінету міністрів.

Підтримати заклики молоді прийшли Уляна Супрун, гурт The Вйо, гурт Олів'є, дует Yuko, Latexfauna. До маршу долучилися школярі, студенти, екологічні активісти з 20 міст України, кілька десятків екологічних організацій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ