У політиці обов'язково доводиться зраджувати або країну, або електорат. Я вибираю зраду електорату.
Шарль де Голль, французький генерал, президент Франції в 1958–1969 роках

Учасники Кліматичного маршу передали президенту лист з шістьма вимогами

20 вересня, 2019 - 22:23
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

У Києві учасники Кліматичного маршу закликають протидіяти змінам клімату та зберегти планету.

Вони передали до Офісу Президента лист з шістьма вимогами, реалізація яких, на їхню думку, сприятиме вирішенню низки екологічних проблем, повідомляє Укрінформ.

“У нас є шість основних вимог. Ми хочемо зупинити видобуток викопного палива в Україні, ми хочемо, щоб Україна перейшла на 100% відновлювальної енергії, ми хочемо щоб заборонили виробництво одноразового пластику, щоб транспорт був зеленим, щоб зупинилися дотації в промислове тваринництво і загалом об'єднуючи ряд вимог - ми хочемо зберегти клімат в Україні та світі, бо це вже неможливо зробити однією країною. Ми хочемо щоб Україна до 2050 року стала вуглецево нейтральною”, - розповіла журналістам представниця організації 350.org Інна Дацюк.

Вона повідомила, що учасники маршу передали листа з цими вимогами Президенту і міністру енергетики та екології, а також підкреслила, що ці вимоги мають привернути увагу влади до наявних екологічних проблем в Україні.

Учасники акції вигукували: “Бюджет 2020 без брудних дотацій”, “Зеленому президенту - зелені рішення”, “Моя хата не з краю, коли планета палає” та “Ми — майбутнє, дайте нам шанс”.

До учасників вийшов представник приймальні Офісу Президента, якому активісти передали листа з вимогами маршу. Також учасники акції передали листа з вимогами міністру енергетики та екології Оржелю, який вийшов поспілкуватися з учасниками маршу біля будівлі Кабінету міністрів.

Підтримати заклики молоді прийшли Уляна Супрун, гурт The Вйо, гурт Олів'є, дует Yuko, Latexfauna. До маршу долучилися школярі, студенти, екологічні активісти з 20 міст України, кілька десятків екологічних організацій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ