Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Тихановська заявила про готовність вести діалог з РФ

20 вересня, 2020 - 18:52
Фото: Reuters

Кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська переконана, що новий лідер Білорусі, який прийде після Лукашенка, як і її команда, буде готовий до діалогу з президентом РФ Володимиром Путіним. 

Про це вона заявила в інтерв'ю РБК, передає Укрінформ.

"Нам дуже шкода, що пан Путін підтримав Лукашенка, а не білоруський народ. Але це його рішення, його вибір, ми на нього ніяк вплинути не можемо. Але ми завжди відкриті, наша Координаційна рада завжди відкрита до діалогу. Я теж відкрита до діалогу з представниками РФ", - сказала Тихановська.

При цьому вона підкреслила, що не бачить себе довготривалим майбутнім президентом Білорусі, суть її передвиборної програми була в організації нових чесних виборів. "І вже на цих виборах буде обраний президент. Я впевнена, що це буде дуже сильний лідер, з яким пан Путін знайшов би, про що домовитися і розмовляв би з ним, як з рівним, якщо він не бачить у мені людину, з якою він може поговорити", - пояснила Тихановська.

При цьому на її думку Білорусь і Росія - "дружні країни... росіяни як люди підтримують білорусів".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ