В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Справа Гладковського має зв'язки з Пашинським, - Рябошапка

20 жовтня, 2019 - 21:06
Фото з архіву "Дня"

Справа екс-першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського про зловживання службовим становищем має "певні зв'язки" з екс-народним депутатом Сергієм Пашинським.

Про це повідомив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, передає Інтерфакс-Україна.

"Щодо багатьох інших справ, пов'язаних з економікою, скажімо так, із зловживанням посадою, то ми тільки цього тижня зареєстрували три таких провадження, які можуть бути пов'язані з цією ж особою (Пашинським - ІФ). Більше того, навіть підозра, пов'язана з Гладковським, також має певні зв'язки з цим фігурантом (Пашинським - ІФ). Це теж було певною частиною сюжету, пов'язаного з тим, що інкримінується Гладковському", - сказав він в інтерв'ю програмі "Факти тижня" на телеканалі ICTV в неділю.

Рябошапка зазначив, що Генпрокуратура не анонсує підозри або певні процесуальні рішення, але не виключає, що "протягом певного часу такі процесуальні рішення можуть з'явитися в інших епізодах (щодо Пашинського - ІФ).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ