Хто соромиться визнати недоліки свої, той з часом безсоромно виправдовуватиме своє невігластво, яке є найбільшою вадою.
Григорій Сковорода, видатний український філософ-містик, богослов, поет, педагог

У Брюсселі відбулась зустріч дипломатів з країн ЄС щодо Brexit

20 жовтня, 2019 - 19:26
ФОТО REUTERS

Головний парламентер ЄС з питань Brexit Мішель Барньє в неділю повідомив постпредів і високопоставлених дипломатів країн ЄС про подальші кроки в процесі ратифікації угоди з Британією про її вихід з союзу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням британські та європейські ЗМІ.

"Це була дуже коротка і звичайна зустріч постпредів країн ЄС щодо запуску подальших кроків з ратифікації угоди", - заявив він журналістам.

Він зазначив, що питання відстрочки Brexit безпосередньо стосується голови Європейської ради Дональда Туска, і він оголосить рішення "найближчими днями". Тому тема відстрочки виходу Британії з ЄС на зустрічі не обговорювалася.

Як пише газета The Guardian, Барньє після зустрічі пожартував з журналістами, сказавши їм: "Ви дуже терплячі". Потім він додав: "Я теж, я теж".

За даними видання, в ЄС вважають, що необхідно дочекатися чергового голосування в палаті громад Британії, і потім вирішувати, чи слід надавати Британії нову відстрочку. Проте, Європарламент отримає текст угоди про вихід Британії з ЄС у понеділок, 21 жовтня. Голосування щодо нього може пройти в четвер, 24 жовтня, якщо угоду на той час схвалять в британському парламенті. Туск до вівторка, 22 жовтня, буде консультуватися з лідерами 27 країн союзу, щоб дізнатися їхню думку щодо відстрочки, пише газета.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ