...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Азербайджан і Вірменія заявляють про продовження обстрілів у Нагірному Карабаху

20 жовтня, 2020 - 14:57
Фото: Reuters

Влада Азербайджану і Вірменії звинуватили одна одну в продовженні обстрілів у Нагірному Карабаху.

Як передає Укрінформ, про це, зокрема, повідомляє сайт Міноборони Азербайджану.

«Протягом дня 19 жовтня і в ніч на 20 жовтня з різною інтенсивністю тривали бойові операції проти ворога, який намагався чинити опір на Агдере-Агдамському, Фізулі-Гадрут-Джебраїльському і Губадли-Зангеланському напрямках фронту. Противник піддав обстрілу оборонні позиції Азербайджанської Армії зі стрілецької зброї, мінометів і гармат», - заявили в азербайджанському відомстві.

У свою чергу Вірменія також звинуватила Азербайджан в обстрілі.

«На північному фланзі противник застосовує авіацію і артилерію. Інтенсивні важкі бої в південному напрямку тривають. Підрозділи Армії оборони вживають відповідних заходів для припинення нападу противника», - повідомила в Фейсбуці прессекретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян.

Вчора стало відомо, що прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і президент Азербайджану Ільхам Алієв заявили про готовність приїхати до Москви для переговорів щодо врегулювання конфлікту в Нагірному Карабаху.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ