Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Південна Корея вперше обрала президентом жінку - Пак Кин Хе

20 грудня, 2012 - 09:05
vkurse.ua

Eперше президентом Південної Кореї було обрано жінку - кандидата від правлячої партії "Сенурі" Пак Кин Хе, повідомляє "Lenta.ru" з посиланням на "Ренхап".

Після підрахунку 78,6 відсотків бюлетенів Пак Кин Хе набирає щонайменше 51,5 відсотків голосів. Її найближчий суперник, представник опозиційної Об'єднаної демократичної партії Мун Чже Ін, набрав 48 відсотків голосів.

Результати екзит-полів прогнозували перемогу Пак Кин Хе з результатом 50,1 відсотків голосів.

Пак Кин Хе 60 років. Її батько Пак Чон Хі також був президентом Південної Кореї. Він прийшов до влади в 1961 році в результаті державного перевороту. Відомий вдалою економічною політикою, але також і репресіями. Він кілька разів проголошував надзвичайний стан і прийняв конституцію, яка дала йому контроль над парламентом. У 1979 році Пак Чон Хі був убитий главою Центрального розвідувального управління Південної Кореї.

Під час виборчої кампанії Пак Кин Хе не раз критикувала режим свого батька. У кінці вересня вона публічно вибачилася за його злочини, заявивши, що вони загальмували політичний розвиток Південної Кореї і завдали шкоди конституційним цінностям.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Lenta.Ru

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ