Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

Вінницькі волонтери повезли бійцям на передову важливу посилку з Америки

21 січня, 2020 - 16:51
Фото надане автором

Мешканці міста Бірмінгем (штат Алабама), яке є побратимом Вінниці, надіслали чергову гуманітарну допомогу вінницьким військовим. Це передусім медичні засоби, серед яких – шини для трахеотомії, фіксатори при переломі ноги з кровоспинним ефектом, спеціальні губки для оброблення місця хірургічного втручання в польових умовах, кровоспинні. Сьогодні, 21 грудня, вінницькі волонтери вирушили на передову, щоб доставити речі з Америки. Окрім медикаментів, вони повезли українськими захисникам домашні смаколики, гігієнічні засоби та маскувальні сітки. Загалом вийшло майже 12 тонн гуманітарного вантажу.

«Це не перша вінницько-бірмінгемський допомога. Бірмінгем передає  медичні засоби нашим військовим з 2014 року, – каже начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій мобілізаційної і оборонної роботи міської ради Олег Парфілов, – До збору гуманітарної допомоги також долучилися і вінничани. Серед них передусім школярі, підприємці, студенти та небайдужі вінничани. Медикаменти волонтери мають доставити до медичного підрозділу, де на «передачу» з Америки вже чекають наші військові лікарі».

Не забули волонтери і про подарунки від дітей. Символічні сувеніри бійцям виготовили вихованці дитячих садочків міста, учні вінницьких та калинівських шкіл сплели 30 маскувальних сіток, а працівників міської ради та комунальних підприємств подбали про чай, каву, печиво і цукерки. Допомогли у зборі вантажу й віряни. Прихожани ПЦУ придбали 150 кілограм оселедця і 125 кілограм сала.

За кошти небайдужих вінничан волонтери придбали акумулятори для автомобілів, взуття, утеплювач, мішки, монтажну піну і коптильню. Крім того, засоби гігієни та ліки на замовлення.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото надано автором

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ