Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Іллєнко екранізує вірш Шевченка

21 лютого, 2013 - 15:23

Зйомки фільму «Толока» Михайла Іллєнка почнуться 26 лютого у Національному музеї народної архітектури та побуту України – Пироговому, повідомляє прес-служба компанії «Вавилон».

Кінострічка тривалістю у 110 хвилин за віршем Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості» є екранізацією балади із розширенням біографій дійових осіб до масштабів історичних узагальнень від часів козаччини до сьогодення. Фільм охоплює 14 важливих фрагментів  історії України.

Виробництво кінофільму здійснює компанія «Іллєнко Фільм» за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та за сприяння Благодійного фонду «Велика родина».  Виробничий бюджет стрічки становить 28 112 371 грн. 75 коп., державне фінансування - 14 056 185 грн. 88 коп.

«Фільм «Толока» - це наше прагнення створити для вірша Т.Г.Шевченка «У тієї Катерини хата на помості», не змінюючи жодного слова поета, нову сучасну кінематографічну «обкладинку»,  - розповів про стрічку Михайло Іллєнко.

«Толока» - це перша масштабна екранізація твору Шевченка за часів Незалежності України. Стрічка вийде на екрани у 2014 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Телекритика

Новини партнерів

Loading...