Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Меркель уперше після анексії Криму приїде на форум з Путіним

21 березня, 2019 - 10:35
Ілюстративне фото

Німецький канцлер Ангела Меркель вперше після анексії Криму може взяти участь у форумі "Петербурзький діалог", який пройде за участю президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє боннська газета General-Anzeiger з посиланням на свої джерела.

Повідомляється, що форум громадських товариств Німеччини і Росії ("Петербурзький діалог") у середині липня пройде в німецькому Петерсберзі. Очікується, що він відкриє нову главу у відносинах двох країн, так як в ньому можуть взяти участь Меркель і Путін.

Зокрема, відомо про запрошення Путіна на форум з боку російського співголови Віктора Зубкова. Німецька сторона також запросила Меркель. Видання стверджує, що подібні запрошення робляться, коли є висока ймовірність їх прийняття.

У той же час німецький співголова форуму Рональд Пофалла не став прямо підтверджувати участь Меркель і Путіна, але зазначив, що очікує на візит високоповажних гостей.

Відзначимо, "Петербурзький діалог" було створено за ініціативи Путіна і колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера в 2001 році. Востаннє Путін і Меркель зустрічалися на "Петербурзькому діалозі" у 2012 році в Москві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ