Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Порошенко проголосував у другому турі виборів Президента України

21 квітня, 2019 - 13:34
Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

Президент України Петро Порошенко проголосував у другому турі виборів Глави держави на виборчій дільниці №800588, що розташована в Центральному будинку офіцерів Збройних сил у Києві.

Президент прибув на дільницю із родиною, повідомляє Укрінформ.

“Ми маємо вільне волевиявлення громадян. Маємо захищену демократичну традицію, і саме це характеризує Україну як європейську державу. Тому що за ці п’ять років ми зробили величезний прогрес в інтеграції та поверненні нашої держави і нашої нації до родини європейських народів”, - сказав Порошенко журналістам.

За його словами, Президент має зробити все можливе для того, щоб цей прогрес України в європейській та євроатлантичні інтеграції продовжувався не менш швидкими темпами.

“Дуже важливо, щоб під час голосування керувалися розумом, бо не смішно. Спочатку може бути трохи смішно і весело, але потім щоб не було боляче. Дуже важливо, щоб сьогодні під час цього голосування Україна захистила ті зроблені надбання”, - сказав Глава держави.

Порошенко зазначив, що прізвище переможця виборчих перегонів не настільки має значення, наскільки важливою є стратегія подальшого розвитку України. “Дуже важливо не втратити країну”, - додав він.

Глава держави прибув на виборчу дільницю з дружиною Мариною, молодшим сином та родиною старшого сина. Він пояснив, що його доньки не були поруч, бо проголосували дві години тому. За кілька хвилин до голосування Порошенка на інших дільницях столиці своє волевиявлення здійснили уповноважений Президента у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та міністр культури України Євген Нищук.

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, відбувається повторне голосування на чергових виборах Президента України.

Воно триватиме з 8 до 20 години, на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни перебування.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ