Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі.
Павло Тичина, український поет, перекладач, публіцист, політичний і громадський діяч

Президент України повинен зберегти територіальну цілісність України та європейський курс, - Епіфаній

21 квітня, 2019 - 10:46
Фото: pomisna.info

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній закликає співвітчизників узяти участь у чергових виборах Президента України та проголосувати за того кандидата на посаду Президента, який, на думку виборців, зможе вести Україну вперед у важких умовах.

Про це він сказав журналістам на виборчій дільниці після того, як проголосував сам, передає Укрінформ.

“Сьогодні ми обираємо главу Української держави. Ми обираємо того, хто протягом наступних п’яти років буде давати відповіді на ті важливі виклики інформаційні, економічні, військові та релігійні, бо церква відіграє важливу роль у державотворенні, є духовною основою нашої Української держави”, - сказав Епіфаній.

За його словами, українцям треба намагатися зберегти той курс, який був окреслений Революцією Гідності п’ять років тому, адже тоді багато було покладено на жертовник нашої незалежності. “Потрібно пам'ятати, що ми зберігаємо свою територіальну цілісність у важких випробуваннях, у стані війни. Тому ми обираємо главу Української держави, який повинен буде і надалі боротися проти цієї агресії”, - сказав митрополит.

Він зазначив, що Президент України повинен зберегти територіальну цілісність України та європейський курс, до якого прагне держава, зробити усе, щоб стати повноцінним членом Європейської спільноти.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ