Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У ЦВК пояснили надмірну кількість бюлетенів на деяких дільницях

21 квітня, 2019 - 18:01
Фото Руслана Канюки, "День"

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук пояснила надмірну кількість бюлетенів на деяких спеціальних виборчих дільницях.

Про це Тетяна Сліпачук написала у Facebook.

Голова ЦВК пояснює отримання деякими спеціальними виборчими дільницями більшої кількості бюлетенів, ніж виборців, постановою ЦВК від 7 квітня, згідно з якою для повторного голосування для кожної спецдільниці виготовлено на 0,5% бюлетенів більше за орієнтовну кількість виборців.

"У мережі з'явилася інформація про те, що деякі спеціальні виборчі дільниці отримали значно більшу кількість виборчих бюлетенів аніж виборців. Для роз'яснення ситуації, прошу звернути увагу на постанову ЦВК № 760 від 7 квітня 2019 року, в якій зазначається, що "виборчі бюлетені для повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів президента України 31 березня 2019 року виготовляються для кожної спеціальної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5% перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені до списку виборців на виборчій дільниці", - написала Сліпачук.

Вона зазначила, що кількість бюлетенів визначалась з урахуванням кількості ліжко-місць, спальних місць, чисельності особового складу відповідних військових частин, а також максимально можливої кількості членів дільничних виборчих комісій спеціальних виборчих дільниць, які включатимуться до списків виборців на таких дільницях.

"Заздалегідь знати точну кількість виборців на спеціальних дільницях було неможливо. Адже вона постійно змінюється. Тому, відповідно до вищезгаданої постанови, станом на день голосування 21 квітня кількість виборчих бюлетенів, виготовлених для окремих виборчих дільниць, може відхилятися від кількості виборців на них", - зазначила Сліпачук.

Сліпачук наголосила, що по жодній дільниці таке відхилення не є критичним, а усі надлишкові бюлетені будуть погашені у встановленому порядку.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ