Це сувора діалектика – щоб піти далі, треба знати, звідки йти.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, журналіст, професор Києво-Могилянської академії, дослідник голодомору в Україні

Завтра у Львові прощатимуться з лідером гурту Руслани Василем Кондратюком

21 травня, 2015 - 18:02

43-річний музикант відійшов у Засвіти 19 травня. «Всім, кого знав, Василь давав духовні орієнтири, вказував на шлях до Бога – той справжній, який бачив сам, – згадують друзі музиканта. – Він пояснював, наскільки глибока молитва, наскільки світ заплутався в тенетах прагматизму, егоїзму, матеріалізму і наскільки шляхи, які обирає людство сьогодні, далекі від справжнього шляху до Бога. Василь писав власну глибоку та духовну музику, яка заслуговує на більшу увагу і значно більшу повагу, ніж вона мала за його життя».

Композитор, музикант, піаніст, аранжувальник та співак Василь Кондратюк народився 14 січня 1971 року. Закінчив Львівську музичну академію ім. Миколи Лисенка. Починаючи з 1997 року, був лідером колективу Руслани Лижичко. Саме Василь Кондратюк перший запропонував вокалістці зробити на Різдво молитву «Алилуя!».

Василь Кондратюк гастролював світом у рамках міжнародних концертів Руслани – від США та Канади до Південної Кореї і Китаю, працював над текстами та музичним супроводом молитов, які Руслана робила у 2014-2015 рр. («Молитва за Україну», «Мир і Спокій», «Молитва Світла», «Молитва на Великдень»). Останньою спільною їхньою роботою стала спеціальна версія Гімну України, що прозвучав у Нью-Йорку під час боксерського поєдинку Володимира Кличка та Брайанта Дженнінгса 25 квітня цього року. У Василя Кондратюка залишилася дружина та двоє дітей.

Прощатимуться із музикантом у Львові завтра, 22 травня, о 13.00 у Домі молитви Церкви Повного Євангелія «Джерело Життя» християн віри євангельської (вул. Замарстинівська, 37). Поховають на Личаківському кладовищі.

Вічная пам'ять.

 

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...