Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

"5 канал" спільно з "Армія FM" запускає слот публіцистичних програм

21 травня, 2018 - 16:31
Фото: 5.ua

З 21 травня о 23 годині "5 канал" у синергії з військовим радіо "Армія FM" та у співпраці з блогерською спільнотою запускає слот публіцистичних програм: "Історична година", "Поліграф" та "Блог-пост".

Про це повідомила прес-служба "5 каналу".

"Ми прагнемо актуальності і максимальної відповідності вимогам сучасного обізнанного інтелектуального глядача, саме тому запускаємо лінійку публіцистичних проектів. Вони стануть новим форматом дискусійних майданчиків для обговорення важливих соціальних, історичних, політичних та військових тем. Наші глядачі варті того, аби знати більше і бути першими ", - заявив Володимир Мжельський, шеф-редактор "5 каналу".

Щопонеділка та щосереди о 23 годині блогерська спільнота вийде у прямий телеефір на "5 каналі" у проекті "Блог-пост".

У новому телепроекті "5 канал" відкриє обличчя блогерів і надає їм багатомільйонний глядацький майданчик для дискусій, суперечок, троллінгу та “промивання кісточок” експертам, політикам, економістам та громадським активістам. Двічі на тиждень у прямому ефірі дивіться  на топ-теми очима блогерів – весело, цікаво та нестандартно. Головним модератором виступатиме блогер та історик Юрій Гудименко.

Щовівторка о 23 годині гості спільного теле- та радіоефіру проходитимуть перевірку "Поліграфом".

Чесно і без недомовок разом з продюсером радіо "Армія FM" Яною Холодною військові експерти обговорюватимуть насущні питання української армії: кадрова політика МО України та ГШ ЗСУ; обороноздатність сучасного війська; впровадження стандартів НАТО у систему підготовки українських військових фахівців; кіберзагрози в інформаційному просторі адміністративних ресурсів та соціальних мереж; зміни в українському оборонному та цивільному законодавстві; життєдіяльність підрозділів та частин ЗСУ; тилове забезпечення військовослужбовців.

"Історична година" - історично-публіцистичний проект "5 каналу" та радіо "Армія FM".

Щочетверга о 23 годині історики Василь Павлов та Юрій Гудименко разом з ведучою та продюсером радіо "Армія FM" Яною Холодною протягом години розвінчуватимуть міфи минулого. Історія здавна була неоднозначною, її по-різному трактували, а інколи навіть переписували. Проте факти – річ беззаперечна, і ведучі "5 каналу" ними володіють.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...