Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Microsoft укладе договір про виділення хмарних сервісів всім 17 розвідувальним службам США

21 травня, 2018 - 16:22
Фото Reuters

Компанія Microsoft знову укладе договір про надання послуг щодо виділення серверів для віддаленого зберігання даних - так званих хмарних сервісів - всім 17 розвідувальним службам США.

Про це повідомляє газета The Washington Post.

За даними видання, мова йде не просто про продовження колишніх домовленостей. Тепер спецслужби зможуть перейти до роботи з додатками на платформі Office 365, в тому числі до тих, з якими можна працювати віддалено. Раніше не всі ці опції були доступні розвідці.

При цьому Microsoft - не головний підрядник уряду в цій сфері. Протягом багатьох років це місце займала дочірня структура компанії Amazon - Amazon Web Services. Вона працює з багатьма урядовими установами, а також з усім розвідувальним співтовариством завдяки контракту з ЦРУ на $ 600 млн.

"Для Microsoft це величезна перемога. Це свого роду пробудження. Розвідувальне співтовариство стурбоване тим, що не можна користуватися хмарними сервісами від одного постачальника", - відзначає Дана Барнс, віце-президент компанії, що займається роботу з оборонними структурами. Як і раніше, Microsoft буде співпрацювати з розвідкою на підставі контракту, підписаного службами з корпорацією Dell - виробником електроніки. Точна сума, яку отримав Microsoft, поки невідома - все буде залежати від числа замовлень, розміщених співробітниками конкретних агентств.

Але фінансовий прибуток в даному випадку - не головна перемога Microsoft. Домовленість з розвідкою дасть їй переваги в боротьбі за набагато більшу угоду - створення спеціального хмарного сервісу для міністерства оборони. У цьому конкурсі зараз беруть участь найбільші технологічні компанії, сума контракту, як очікується, перевищить мільярди.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...