Коли людина має себе, свій хребет, свій центр, свою основу, свою гравітацію, сказати б, тоді все падає на свої місця — і людина схожа на Ейфелеву чи Останкінську башту, а не на гарбу сіна.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

В Італії узгодили кандидатуру наступного прем'єра

21 травня, 2018 - 11:51
Фото: AFP

В Італії антисистемний "Рух 5 зірок" і ультраправа "Ліга Півночі" узгодили кандидатуру наступного прем'єр-міністра країни.

Про це повідомив лідер "Ліги Півночі" Маттео Сальвіні, передає AFP.

"Ми домовилися щодо голови й міністрів уряду і сподіваємося, що ніхто не накладе вето на кандидатуру, яка представляє волю більшості італійців", - сказав він.

Сальвіні додав, що ані він, ані керівник партії "Рух 5 зірок" Луіджі Ді Майо не будуть очолювати уряд.

Водночас, за даними італійських ЗМІ, Сальвіні стане міністром внутрішніх справ, а Ді Майо очолить Міністерство праці або економічного розвитку Італії.

Зазначається, що у п'ятницю партії "Рух 5 зірок" і ультраправа "Ліга Півночі" погодили й опублікували політичну програму для італійського уряду.

Нагадаємо, у грудні президент Італії розпустив парламент країни.

У березні в Італії відбулися парламентські вибори. Найбільшу кількість голосів на них здобула партія "Рух 5 зірок". Водночас найбільшу кількість місць у парламенті отримала консервативна коаліція, до якої входять ультраправа "Ліга Півночі", партія "Вперед, Італіє" і ліва "Партія свободи та рівності".

Кілька раундів консультацій щодо формування уряду між президентом Італії та політичними партіями не привели до виходу з політичного глухого кута у країні.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...