Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

“Лакмусовим папірцем” на шляху до НАТО є закон про нацбезпеку, - Климпуш-Цинцадзе

21 травня, 2019 - 17:05
Фото з відкритих джерел

Лакмусовим папірцем того, як Україна рухається до НАТО, стане виконання Україною закону про національну безпеку.

Про це сьогодні на заходах у Києві заявила віце-прем’єр міністр України з питань з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає УНН.

“Як на мене, лакмусовим папірцем того, як ми рухаємось до Альянсу, найближчим часом буде виконання Україною закону про національну безпеку. Є конкретний план, є конкретні завдання, які необхідно реалізовувати вже зараз, не відкладаючи на потім. Тут потрібна міцна взаємодія і уряду, і Президента, і Верховної Ради, і громадянського суспільства, і ЗМІ”, — зазначила вона.

За словами віце-прем’єрки, членство України у НАТО не є ефемерним завданням, не є питанням далекого майбутнього, але є завданням для роботи великої кількості людей на своїх посадах.

“Хочу підкреслити, що членство в Альянсі — це не є якесь ефемерне завдання. Це - завдання для роботи великої кількості людей на своїх посадах. І це не є питання далекого майбутнього, а є дуже конкретним завданням і для державних службовців, і для наших військових, і для наших громадських активістів. Вибір українського народу щодо незворотності європейської і євроатлантичної інтеграції абсолютно підтримується нашими партнерами в Альянсі”, — сказала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ