Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Стан здоров'я політв'язня Бекірова стрімко погіршується, - Денісова

21 травня, 2019 - 16:41
Фото: krymr.org

Зокрема, Бекіров скаржиться на постійний біль у серці через гіпертонію, що призводить до задишки, а велика кількість інсуліну призвела до збільшення підшлункової залози.

Стан здоров'я українського політв'язня Едему Бекірова стрімко погіршується. Про це у вівторок, 21 травня, повідомила український омбудсмен Людмила Денісова у Facebook.

Денісова нагадала, що неодноразово зверталася до уповноваженого з прав людини в РФ Татьяни Москалькової з проханням невідкладно вжити заходів щодо госпіталізації та лікуванню Бекірова.

Своєю чергою, Москалькова доручила так званого "уповноваженому з прав людини" в окупованому Криму Людмілє Лубініной перевірити стан здоров'я ув'язненого.

"Нібито, відвідавши Бекірова в СІЗО-1 в Сімферополі, спростувала інформацію про погіршення стану його здоров'я", - написала Денисова.

Однак Бекірова відправили в медичний заклад на обстеження.

"Але все ж Едему Бекірова відправили до лікарні на обстеження до кардіолога та ендокринолога. Незважаючи на висновки лікарів про задовільному стані, йому порадили збільшити кількість одиниць інсуліну. Це свідчить про те, що у Едему прогресує цукровий діабет", - повідомила омбудсмен.

Крім того, пише Денисова, Бекіров скаржиться на постійний біль у серці через гіпертонію, що призводить до задишки, а велика кількість інсуліну призвела до збільшення підшлункової залози.

Денісова в черговий раз звернулася до Москалькової з проханням невідкладно вжити заходів для забезпечення прав громадянина України Бекірова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ