Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

"Зустріч із Зеленським була класною", - Клімкін

21 травня, 2019 - 19:26
Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ Павло Клімкін дав велике інтерв'ю LB.ua.

Дві години тривала його зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

За словами Клімкіна, зустріч із Зеленським була класною.

"Ми дуже добре поговорили ... протягом двох годин. У мене склалося враження, що Зеленський щиро хоче змін. Особливий акцент у нього буде на ідеях прямої демократії. Деякі з них я двома руками підтримую, про інших потрібно, щонайменше, думати - бо в країні війна ".

Клімкін також сказав президенту, що йде.

"Зеленський мене запитав про подальші плани, і я йому сказав, що піду у відставку, тому що вважаю це політично правильним. Таке моє бачення політичної культури. Незалежно від результатів виборів, попередня реальність завершена, а в іншій реальності повинні бути інші люди".

Ще Клімкін попередив Зеленського про ризики.

"Ми вступаємо в дуже складну ситуацію: Європа в цілому стає все більш складною - і не тільки через їх виборів; в США також чергова кампанія, і вже є люди, які працюють над якимось" українським подарунком "Трампу".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ