Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Мінцифри розробило концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні

21 травня, 2020 - 19:30
Фото: Futurum

Міністерство цифрової трансформації України створило експертний комітет та розробило концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні, яку сьогодні винесло на публічне обговорення.

Про це у Telegream повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

"Для системного розвитку штучного інтелекту Мінцифри створило експертний комітет, а також розробило концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні, яку сьогодні виносимо на публічне обговорення", - зазначається у повідомленні.

У Мінцифри пояснили, що концепція передбачає:

- Розвиток людського капіталу та акцент на освіті розробників в сфері ШІ (їхні зарплати на ринку вдвічі вищі, чим звичайних програмістів);

- Розвиток підприємництва з використанням ШІ;

- Активне впровадження технологій ШІ в державному секторі та основних індустріях країни;

- Необхідність дотримання права на конфіденційність і прайвасі людини (планується розробити Етичний кодекс використання ШІ, враховуючи європейський досвід).

Наголошується, що особливу увагу приділено використанню ШІ у сфері кібербезпеки та оборони, оскільки дуже важливо мати правильний баланс між ШІ, розробленим сторонніми постачальниками та національними.

У міністерстві додали, що до розробки концепції долучились найкращі практики у сфері штучного інтелекту з підтвердженим міжнародним успіхом, а також її було обговорено із понад 100 галузевими експертами.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ