Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Перспективний план Буковини буде реалізований, - Немчінов

21 травня, 2020 - 17:45
Фото: Укрінформ

Громади Буковини, які досі не об'єдналися, а тепер звертаються до представників уряду з побажаннями відкоригувати затверджений перспективний план, втратили шанс самостійно визначати свою структуру.

Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов, передає Укрінформ.

"Дуже багато громад свого часу втратили можливість добровільного об'єднання, і останній рік ми вже формуємо систему місцево-територіального устрою під завершення, і рішення приймаються вже без громад, з урахуванням тої соціально-економічної ситуації, яку бачать на місці обласні керівники і подають на затвердження уряду. 

Ми уважно розглянемо всі пропозиції. Якщо є можливість точкового корегування, ми це відпрацюємо, але Перспективний план Чернівецької області, як і інших 21 областей, вже проголосований і буде реалізовуватися", - зазначив міністр на брифінгу в Чернівцях.

За його словами, наразі непроголосованими залишилися Перспективні плани створення ОТГ лише у трьох областях: Запорізькій, Львівській і Одеській.

Журналісти зазначають, що сьогодні Олег Німчов спілкувався з представниками кількох місцевих громад, які незадоволені планом, а саме: розташуванням центру ОТГ, "відлученням" населених пунктів тощо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ